HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stop looking - Start seeing

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeNed Apr 04 2010, 18:38

Just when you thought you were the center of attention,
I showed up. .l.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dnevnik koji je posvecen samo pojedinim osobama.
Vi ostali, ne trudite se - jer necete nista shvatiti.




Zelim vam prijatan ostatak dana, i da Bog da se osetili prozvanim u mojim postovima. Razz


Poslednji put izmenio Marija McLaggen dana Sre Okt 13 2010, 14:32, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeNed Apr 04 2010, 18:59


Dear diary,
Necu dugo, jer trenutno i nemam bas sta da kazem - nemoj pogresno da me shvatis, naravno da imam dosta toga da kazem, ali polako, ostavimo nesto i za drugi put.
Nisam bila nedelju i po ovde - problemi, don't ask. Dosla sam tek malopre.
Skroz je super sto se Xendza vratila posle dugo vremena, ali cula sam da je Ron maltretira. Iako se lepo slazem sa Ronom i uvek smo bili super drugari, kod njega ne volim to sto previse zloupotrebljava to sto mu je dato pisljivo "@" na chatu pa moze da radi sta hoce sa tim. E, pa ne moze. I svi ostali koji su protiv nje nemaju nikakvog jeb*nog razloga za to - jer osobe koje su juce dosle na forum ne mogu da se*u o nekome ko je ovde mnogo, mnogo duze nego oni. Ako im nesto smeta, mogu to da kazu u lice, ali ne, ovde niko nema mu*a. No, ostavimo to, njihov problem.
Da li sam ikad pomenula da obozavam Steffana i Savu? Njih dvojica su uvek raspolozeni i veseli & kad dodjem na chat super mi je, pricamo bar o necemu normalnom, (pa, i ne bas =D) but, as always, dodje neki bolesnik (bolje reci - bolesnica) i pocne da smara. I onda mi se se*e od svega i odem u "Odsutne".

Ali, i pored svega, prezivljavam ovde, zivotarim, lepo je =D So, that's it for today, see ya next time! luv <3
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeČet Apr 08 2010, 17:24

He-ya.
Blah. Ovaj dnevnik mora da se pise iz "Carobnjacko Hogvortsko je*ane" pervspektive. Shit. >.> Ne znam zasto se svi trude da ovo izgleda kao Hogvorts forum, kad je sasvim ocigledno da se ovde radi o svemu - osim o Hari Poteru. Jedino je tu ova nastava da zavara - ali svi novi clanovi dodju na chat (jednom i nikad vise - verovatno se uplase do smrti od perverzije) i bude sve jasno.
So, that's why ja ovaj dnevnik NECU voditi po nekom tamo "carobnjackom" nacinu. Nemam sta da kazem iz te perspektive. Danas nisam bila na chatu - docicu kad se tamo bude skupila nekolicina sa kojima mogu da pricam nest zabavno.
E, da. Vratio se Ivan <3 Mnogo mi je drago zbog toga ^_^ Jos jedna od malog broja osoba koja zapravo vredi na ovom forumu. O, da druzim se ja sa svima ovde - da ne bude zabune, i u pocetku sam ih sve volela podjednako. Kasnije jednostavno uocis ko je kakav zapravo, i ponasas se drugacije prema njima. I tak, nemam vise sta da kazem... Odoh, see ya next time ^_^ luv <3
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSub Apr 10 2010, 18:36

Hello.
Duuuuuh. Koliko decurlije na forumu, a pola od njih smaraju. Ocigledno da moram da se pomirim sa tim da ovaj forum vise nikada nece biti isti, jer se ona prva ekipa raspala... Eh, stara dobra vremena... Bilo je manje ljudi nego sada - ali svakako vrednijih. Mnogo.
Dodje neki retard i kaze da su ovde svi preverzn bolesnici. Naah, a oni ako nisu. Aha. Svi su bre fini - samo Sava i nekolicina ispadaju najveca cudovista zato sto, jelte - psuju.
Vecina ljudi na ovom forumu su jadni. Cast izuzecima.
Oke, sad znam da se pola vas koji citaju osecaju prozvanim. Ali, guess what, bas me briga Razz
Oo, da li sam pomenula da mi dodje da umrem kad vidim debilizme koji se na chatu "smeju" kao poslednji jadnici - a uopste ne kontaju celu stvar.
Npr:
Sava: Gde ste bicari?
Neki retard: haaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahaha Stop looking - Start seeing 92190

Um. Oke. Ali - da nije preterano?
Osecam se kao da sam okruzena klincima od 3 godine kad udjem na chat.
Prozivaju Gumija - a svi su oni 5 puta gori od njega.
Decko je sasvim okej - nemam pojma sta dobijaju time sto ga vredjaju.
Teraj sve u qrac - ne mogu vise da pisem.
See ya around. Bye. luv <3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeNed Apr 11 2010, 15:07

Hellowz.
Wau. Kakvo "divno" popodne na forumu. Dosla na forum da se odmorim i relaksiram, a jos vise se iznervirala. Okej, znam da sam debil i da ne bih trebala da se nerviram zbog gluposti nekih drugih ljudi, ali sta cu, takva sam. Postaje nepodnosljivo - "Sabanizam" se siri od clana do clana. Svi znaju samo da se zale, svi su oni zrtve. I meni sto sta fali - pa cutim. Nisam dosla ovde da kukam, a posto dosta njih jeste, nek posete psihijatra i nek rese svoje jadne probleme. Ja nisam u obavezi da to slusam.
Tijana se*e da je nervira Sava. Ona zapravo ne zna koliko je on dobar.
Pre svega, on je admin ovog foruma, i moze da je banuje kad mu dodje - ako zbog iceg, treba zbog toga da ima nekog postovanja prema njemu. E, sad ce ona reci: "Ali on mene psuje, psuje mi mater".
- Izivini, da li si cula za pojam sala?
Ako neko treba da se zali na clanove foruma - onda je to SVAKAKO Glumi. Decko je bio isprozivan da je peder, debil i svasta jos. Ali je cutao - jer ga apsolutno boli qrac (da izvinete) sta ce neko tamo sa druge strane ekrana reci o njemu.
Da se vratim na Savu.
- Da li devojka koja je pre mesec dana dosla na forum moze da prica ne sto o decku kog ne poznaje? - Ne moze.
Ali ja mogu. Bar mislim da mogu i mislim da ga poznajem, pa, dovoljno - onoliko koliko mozes da poznajes nekog preko interneta.
No, vratimo se na nasu Drama Queen.
Da - cerka mi je, i da - bila mi je oke do juce, ali neko kad tad pokaze kakav je zapravo.
I - ode nam Tijana, uz pourku: "Idem odavde, ne mogu da trpim Savu!"
*5 minuta kasnije*
Pavle McLaggen je se pridružio čatu
Wauu, bejbe, who's that? - Tikica, ofc, jer - kako lakse da resis problem osim da napravis lazan profil, i tako cujes od drugih clanova sta misle o tebi.
But - providna je kao da joj je tata staklorezac.
- Aw, jucerasnji post u dnevniku je bas dotakao neke osobe <3 Cak se i ne smeju vise. Wau - od sada cu pisati sve sto me nervira, posto vidim da me svi slusaju, pa ce sve bit pod konac xD
Nego, imam ja i lepse vesti. Postala sam baba ^^ Imam unuchice ^^
Anju i... ne znam kako se zove ona druga. Ali ih imam ^_^
Pa, idem sad... pisacu i sutra, posto ocigledno ima "lepih" tema. bye hun <3
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimePon Apr 12 2010, 18:51

Hi.
Woo-hoo!
Ovaj dnevnik se zapravo ispostavio kao jedna od najpametnijih stvari koje sam uradila na ovom forumu u proteklih godinu dana.
Nateracu sve one koji citaju da zapaze isto ono sto i ja vidim - zato se dnevnik i zove "Stop Looking - Start Seeing". Oke, previse filizofiram. =D
- [You must be registered and logged in to see this link.]
Da se ja pitam - adresa ovog foruma bila bi: [You must be registered and logged in to see this link.]
A znate zasto? - Zato sto je ovde svi svakome nabijaju pod nos, ovde svako zeli da je u centru paznje - ovde svako zeli da sa svakim bude u super odnosima, niko ne zeli da se zamera.
Tijana juce, nakon sto sam je isprozivala u dnevniku (a to radim opet - prozvacu svakoga za koga imam nesto da kazem), dosla je na chat i izvinila se Savi - i sad verv. misli da je sredila sve. Cero moja, evo ti ikonica - turi je u glavicu [You must be registered and logged in to see this image.]
- I ne moze se nista resiti na nacin na koji ona resava stvari. Bar ja tako mislim.
Ako ona to misli o Savi - neka misli - ne da menja misljenje posle 5 minuta zato sto vecina misli drugacije.
I, posto znam da ce me napasti na chatu zasto sam ovo pisala, recicu samo: Tijana cero - UVEK ostani iza svog misljenja i onoga sto si rekla, nemoj da ga menjas zato sto ja ovde tako kazem - nema potrebe za tim.
- Ja ovde volim, postujem i druzim se sa onima sa kojima ja hocu, i sa kojima mislim da treba. Niko nece steci moje postovanje na jadne nacine.

Danas na forumu smor - nisam mnogo ni bila na chatu. Idem sad kod druga, navraticu kasnije. Luv ya <3
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeUto Apr 13 2010, 20:50

Hey.
Danas nije bilo niceg posebnog na forumu. Nisam mnogo vremena ni provela ovde. Dodjem s vremena na vreme da vidim koga ima na chatu. Ak mi se svidja ekipa - upadnem, ak ne, odem i postujem u Igricama.
No, kao sto rekoh - interesantnih desavanja danas nema. Too Bad...
Ali, ja uvek nadjem nesto da kazem, pa tako je i ovoga puta.
Nadovezala bih se na jucerasnji post u Petrovom dnevniku, gde je on pisao kako ga niko ne pominje nigde - a pola njih pricaju kako im je on super ovde.
Pa, da ne ispadne da uvek kritikujem sve ostale, a ja ispadam "divna" - priznajem da je debilski da sopstevnog muza nisam pomenula u dnevniku. Ali to uopste ne znaci nista lose - ja Petra obozavam. ^.^ Zapravo - ne samo sto mi je muz - nego je on jedna od retkih osoba koja zapravo vredi ovde, koja je i dalje ista kao kada sam ga prvi put videla na chatu pre 5, 6 meseci. Nit se ponasa debilski, nit se ikome uvlaci u dupe, niti drami. A to sto ga nisam ni spomenula ovde je zato sto sam ovih dana preokupirana ponasanjem pojedinih osoba na forumu.
- No, iako mozda svima samo obicna recenica - meni je zapravo najpametnija u svim dnevnicima zajedno. Pedeset puta pametnija od onoga sto sam do sad rekla - jedna jedina recenica oko koje se ceo moj dnevnik vrti - napisana je u Petrovom dnevniku. Citiram:
Petar McLaggen ::

Pa to je to. The Closure. Sta smo zakljucili na osnovu ovog clanka?
Nista. Mozda je to i poenta ovog foruma . . .
Najednostavnija - a opet meni najbolja recenica koju je bilo ko napisao u dneviku do sad.
Bravo Pero, majstore!
- Sad bih mogla da odem. See ya ^.^ bye <3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeUto Apr 20 2010, 17:32

Yo ho!
Pisem cisto da bih nesto napisala. Ovde nema nicega novog. Ne idem na chat - jer, u slucaju da nekog ima, u velikoj vecini ja tog nekog ili prvi put vidim na forumu, ili jednostavno nemam o cemu da pricam sa njim. I onda se smorim.
Jedina dobra stvar sto se foruma tice u poslednjih nekoliko dana je ta sto sam se sa pojedincima cula na skajpu. Bolje je tako nego ovde na chatu - Sava je 20 puta ludji. =D
Ne znam sta je mom Perici, nesto je prs'o, al ga razumem, decko je shvatio koja je svrha ovog foruma pa je zato i postao duh. Pametno od njega.
Drugo nemam nista da ti kazem. Ak bude nesto javljam. Bye <3
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSre Apr 21 2010, 16:09

-I Always,But Always,Tell The Truth. Even When I Lie.-

Hello, diary.
Sve je po starom - ovde je sve isto. Sto bi neki rekli - smor. E, bas to.
Citiram Pericu svoga, zato sto je mnogo pametan <3

Petar McLaggen ::
#1: smor smor smor
#2: pozz, sta ima?
#1: nish smaram se . . . kod tebe?
#2: isto . . .
#1: Mile voli disko disko a ja kolo sumadijsko (IPR iz smor u folk)
#2: nisi normalna
#1: znam . . . -.-
#2 Stop looking - Start seeing 92190

To je inace primer tipicnog razgovora na forumskom chatu. Great, isn't it?
- A postoje i drugaciji chatovi - suprotni onom gore. To su takozvani "zanimljivi" chatovi, odnosno osobe koje u njemu ucestvuju misle da je zanimljiv, a nekolicina ljudi (medju kojima sam i ja ofc inace ne bi pricala ovo da nisam sama videla) koja je tom prilikom medju "Odsutne" zapravo ne misli da je bilo sta smesno, nego zalosno.

Da vam docaram:

Na mreži: nema nikog
- Debil(ka) 1 je se pridružio čatu tog i tog dana u toliko sati
*prolazi 10 minuta i niko ne dolazi. Debil(ka) 1 odlazi u "Odsutne"
- Debil(ka) 2 je se pridružio čatu tog i tog dana u toliko sati
- Debil(ka)2: Eeeeeeeeeeeeeej sisooooooooooo (navodim primer kao samo jedan od mnogobrojnih bizarnih nadimaka kakvih ovde ima) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy <333333333333333333333333333333333333333

*Debil(ka) 1 je ponovo Na mrezi*
- Debil(ka) 1: Eeeeeeee gugutkoo <333333 Nisam te videla ceo dan :******************* Znas sta ima novo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Debil(ka) 2: Sisoo <3 Sta imaaa??????????????//////
- Debil(ka) 1: Nasla sam muza na forumu!!! <3333333
- Debil(ka) 2: Jaooooooooooo supeeeeeer!!! Ja sam ti kuma, mozee? Plizzz, mi smo BFFFFFFFFFF ljubavi <33333333
- Debil(ka) 1: NARAVNOOOO <3 :KISS: A nick mu je Zoran_Potter (lupam)!!
- Debil(ka) 2: HAHAHAHAHAHAHAHA, znam ko je onnnnn :DDDDDD
Bio je juche na chatuuu, ekstra je on <33333333333 (inache - Debil(ka) 2 u 99% slucajeva ni ne zna o kome je rec - ali mora da se pravi pametna pred drugaricom).
- Debil(ka) 1: hahahaha <3 Znam ekstra jeeeeeeeee!! Nadam se da ce biti dobar i da necu morati da ga varam!!!! Stop looking - Start seeing 92190
- Debil(ka) 2: AAAAAAAAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA daaaaaaa!!! Ma bice on dobar siso moja, ne sme da te dira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Marija McLaggen je dekonektovan tog i tog dana u toliko sati (saziv timeout)


- I dalje ne moram da pricam. Jasno vam je, zar ne?
Odoh sad. Bye <3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSub Apr 24 2010, 20:42

Pipi je bila fina i ostavila mi post u dnevniku:
Pipilota Sinistra ::
Djes bona MarOOoo ... nikako da se sretnemo na forumu pa moram da ti škrabam po dnevniku ( sorry )... ja te pozelila xD Razz Sta ima? Vidim po ovom dnevniku ista si budala ostala ... ae valjda se cujemo na ovome forumu :kissic:


Riki 02
Pipi duso, dolazi na chat cesce i cucemo se sigurno. :DD <3

A ja se sada vracam svome dnevniku.

Heyz. ^^
- Imam novog muza. u stvari - imacu ga.
Bezveze mi je zbog Petra, i sto ga ispaljujem nakon vise od 6 meseci forumskog braka. Ali, nas dvoje smo bili najduze u "braku" od svih parova ovde, i nikad nismo imali probleme. Neki su se vencavali, neki razvodili, razlozi su svima bili razliciti, mnogi nejasni. A nas dvoje smo ostali zajedno. Ali, jednom je moralo da se zavrsi.
Da ne bude zabune, ne razvodim se zbog toga sto me je Petar razocarao, niti smo se svadjali. I ne - ne kajem se. I dalje stojim iza svega onoga sto sam rekla o njemu - da je on super decko i jedan od malo osoba koje ovde vrede.
Verovatno bi ostali u "braku" jos 20 godina da on nije doneo svoju "pametnu" odluku da napusti forum. Takodje, stojim iza onoga sto sam rekla o njegovom dnevniku - mada izraz "prosvetni jadnici" nije morao da upotrebi i time uvredi sve nastavnike na forumu.
Da je ostao, i dlaj bi smo bili u "braku", ali samo zato sto je otisao, ne znaci da cu ja da izigravam "jadnu ucveljenu samohranu majku".
Nisam ni planirala da nadjem muza danas, niti sutra, htela sam da nadjem nekog, pa, "normalnog", sa kime bih mogla da se slazem i zezam na chatu.
- Alim danas sam prvi put nesto duze caskala sa Crissom Halliwellom (Igorom xD) i skontala da je skroz kul, da se ne folira, i da imamo dosta zajednickih stvari - sta ces bolje da nadjes na ovom forumu a da nije pozenjeno? Nista, probably.
So, bicu Marija Halliwell - a Charmed mi je omiljena serija. Bolje od toga ne moze da bude, zar ne?
-Marija-


Poslednji izmenio Marija McLaggen dana Pet Maj 14 2010, 13:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSre Apr 28 2010, 16:50

Jos dve osobe ostavile su mi poruke u dveniku:
Petar McLaggen ::
Ja ne znam odakle vama ideja da sam otisao sa foruma ? ? ? Ako su me ban sa chata, ne znaci da nisam i dalje tu . . . Ali nema veze . . .

I nisam nazvao sve profesore tim izrazom, vec samo one koji . . . zaista jesu jadni . . .
Petre - meni je receno da si otisao. Ugl. pricali smo o tome, i pricacemo jos.
Igor McLaggen ::
hehe bas kul...keep going Maroo <3
Igore - hvala. Wink
----------------------------------------
Hello.
Ne znam sta da pisem, nisam bila ovih dana na forumu. Verv. je sve isto.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Take a look around
Don't you see it
See that you are the only real face in the room

No one here has a clue what your feelin'
Don't feel bad
Keep your sadness alive


Look at all these happy people
Living their lives

Look at all these plastic people
There's nothing inside
Look at all these shallow people
Telling their lies

Look at all these empty people, people
[You must be registered and logged in to see this image.]


Porazmislite malo o recima ove pesme - odnosi se na neke od vas.
Vidim, dosta ljudi se oseca prozvanim u mom dnevniku, cak i oni na koje se ovo ne odnosi (primer - Angie).
A, na kraju krajeva, zasto vas uopste boli ***** sta ja mislim o vama?
- Jer - mene ne zanima vase misljenje o meni (osim pojedinih osoba).

See ya. <3
-Marija-


Poslednji izmenio Marija McLaggen dana Pet Maj 14 2010, 13:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSub Maj 01 2010, 14:10

01.05.2009
*Register* - Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Korisničko ime : Marija_95
Email adresa : [You must be registered and logged in to see this link.]
Šifra : *******
*Pošalji*
*Log In*

Naši korisnici su poslali ukupno 15 članaka
Imamo 3 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je Marija_95

Čatboks
Na mreži:
@ Wizard_94
@ Bellatrix Lestrange

Marija_95 je se pridružio čatu Pet Maj 01, 2009 u nzm u koliko sati

I, tako je sve pocelo - pre godinu dana.
Na forum me je doveo "sava94" - preko drugog hogvorts foruma.
Nit sam znala ko je taj decko, nit ista. Registrovala sam se radi reda - bilo mi je glupo da odbijem.
Kao jedan od prvih registrovanih clanova, bila sam nastavnik Istorije Magije, i glavesina Slytherina.
- Ubrzo nakon tog dana - pristizalo je jos drustva, obicno vecina njih sa drugog Hogvorts foruma.

- Rina, Andjela, Ema, Ines, Xendza, Sanja, Jelena (*bloody girl* - ili tako nesto)- bila je to ekipa sa kojom sam se najvise druzila. Ta ekipa se kasnije raspala, ali formirana je nova: Sava, Vex, Ines, Ema, Andjela, Sanja, Irena.
Upravo to razdoblje na ovom forumu bilo je najlepse. To su bile osobe koje su stvarno bile super. Uvek smo imali o necemu da pricamo, bilo je zabavno. Umela sam da po ceo dan ne izlazim iz kuce i dopisujem se sa njima.
- Kasnije su se ubacili Stefan, Petar, Angelina, ALC, Nick, Ron i jos neki.
Tada je isto bilo lepo i ekipa je porasla za jos sest clana.

- Prolazili su dani, nedelje, meseci. Mnogi su otisli, svako je imao svoj razlog: nekom je dosadilo, neko nije imao vremena a neko je sasvim zaboravio na forum.

- Sava, Ines, Ema, Stefan, Petar, Angelina i Nick su i dalje bili tu.
I ja, takodje.
A onda - dosli su i Bojana (Penssi), Dolores (Rowena) i Mladen (Gatorix).
Bojanu sam zavolela odmah, a na drugo dvoje nisam obracala paznju.
- Posle Survivora, Mladen i ja smo se bas zdruzili - bilo je fino da pored Save i Stefana imam jos neko musko drustvo.

- Sada, posle godinu dana - skoro nista vise nije isto.
Od onih prvih ljudi na forumu retko ko je ostao. Neki su me razocarali, neki su jednostavno hladno otisli kao da vise od pola godine ovde njima ne znaci nista.
Sava, Ema, Stefan, Petar, Angie, Xendza, Nick, Filip - oni su tu i posle godinu dana. I Ines nekad dodje - ali to nije to. Secam se da sam sate provodila dopisivajuci se sa njom - ali, ako sam ista naucila na ovom forumu, to je da je sve prolazno, i da nista dugo ne traje - situacija se stalno menja. Pa, ipak - jedna stvar se nije promenila - jedina stvar koja je napredovala tokom godinu dana je moje prijateljstvo sa Savom.
Jedino, ali JEDINO sam sa njim odrzala isti onaj odnos kao od pre godinu dana.

- Retko koji forum "dozivi" godinu dana - a da je jos u funkciji, sa oko 30 redovnih clanova.
Tijana, Petar, Xendza, Ema, Amy, Angie, Stefan, Petar, Sava, Teja, Gloomy, Jane, Nick, Bojana, Lujka, Pipi, Filip & ostali koji su sada na forumu - nadam se da ce bar polovina njih ostati i do sledece godine.
Nadam se da ce se Mladen vratiti, jednom - nije bitno kad.
Nadam se da ce forum napredovati i dalje.
Nadam se da ce imati sto vise clanova.
Nadam se da ce ova sadasnja ekipa ostati, i da ce se stalno prosirivati.

- I, nadam se da cu i ja biti ovde da sve to vidim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeNed Maj 09 2010, 17:43

Penssi McLaggen ::
ahahahh marija i <3 twoj dnewnik.xD
btw. ja samo da ti kazhem da smo ti luna i ja zdipili krisa i sad smo obe udate za njega.
luv ya <3
Penssi xD
Znam za to. Pa, bolje je tako - da ja ostanem sa Petrom, a vi, ako ste mi zdipile Igora, i treba bogami! =DD
Petar McLaggen ::
Mladen i ja smo se bas zdruzili - bilo je fino da pored Save i Stefana imam jos neko musko drustvo.
A ja sta sam ? ? ?LOL
Ti si mi muz bre! :]

Me again.
Nisam pisala nekoliko dana jer nisam mnogo dolazila na forum. Imam dosta obaveza u poslednje vreme.
Ugl. nista se ovde nije desilo toliko bitno.
Jedino to da je doslo do nesporazuma, i da Petar ipak nije napustio forum, tako da sam i dalje njegova zena. xD
Sva sreca, pa je i Igor nas'o drugu zenu, i to ne jednu, nego dve. 'de ces bolje od toga.
Vidim cera mi se udvara Filipu. Lepo je to, on je dobar decko, daj boze pa da mi bude zet =D
Drugo nema nista. Odoh. Bye ^^ Luv <3
-Marija-


Poslednji izmenio Marija McLaggen dana Pet Maj 14 2010, 13:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeČet Jun 03 2010, 18:10

Pisem samo radi reda, da ne bude da ne dolazim na forum. -.-'
Deca sa foruma il' su u HH-u, ili ih doticni show ne zanima, pa se ne pojavljuju. Great, isn't it?
Nema mi Save.
Hocu na chaat.
Hocu Peru
Hocu Stefana
Hocu Angie
Hocu Lujku
Hocu Jane
Hocu Glumija
Hocu Filipa
Hocu Emu
Hocu Cissu
Hocu Tijanu
Hocu Amy
Hocu Teju
Hocu Bojanu
Hocu Nicka
Hocu Pipi
GDE SU SVI?

-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimePet Jun 04 2010, 09:37

Igor McLaggen ::
A mene necesh??? xD shalim se sorry shto ti zhwrljam po dnewniku xDD
Nisam rekla da necu, nego vas ima puno i eto nekog sam zaboravila. Editovacu post i ubacicu te - nije mi bira namera da te izostavim.
I nemoj da mi pises po dnevniku, za te stvari postoji PM. Hvala na razumevanju. Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSre Jun 23 2010, 13:37

Hellowz. Very Happy
Hepi sam ^^
Konacno, KONACNO je na forumu ponovo ona dobra, stara atmosfera, kao sto je bila pre nesto manje od 10 meseci!
Ne mogu da verujem da se ponovo osecam isto onako dobro kao tada! O da, ponovo sam ovde po 5 sati dnevno - ponovo je sve po starom.
Steff i ja smo se uperverzili i zajedno sa Perom i Lujkom pisemo novu seriju "Ocajne forumasice", ocigledno da se to svima svidelo (izuzetak, Irena - ali nadam se da ce da se odljuti i vrati se, ako ne, izvinicu joj se), pa se ono malo starog drustva opet skupilo, a novo drustvo je opet pocelo dolaziti na chat i svi smo se zblizili.
Chat je ponovo pun, i desava se da nas ima i po 15ak odjednom. Velika je guzva, ali bolje je i tako, nego da nema nikoga.
Mnogo mi je drago sto se ovaj forum ponovo povratio, nije ovako bilo u poslednjih 4 meseca sigurno! Samo da ovako i ostane.
Do sledeceg vidjenja.
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSub Jul 24 2010, 15:33

'ello.
- Upravo se vracam sa Gloomyjeve striptiz zurke, bilo je zaista vruce. Gloomy je inzvaredan momak, i mogao bi cesce da priredjuje ovakve dogadjaje (na opste odusevljenje svih napaljenih devojaka na forumu).

- Kada je bilo godinu dana od kako sam se registrovala na forum, napisala sam sam ovde kako zelim da se Mladen (Gata) vrati. Pa, izgleda da ce se vratiti, mada mi je sad i svejedno, jer smo se nas dvoje upoznali licno. Ali svakako bi bilo lepo da ostane.

- On nije jedini kog sam imala prilike da upoznam. Tu su i dva debila, Bojana (Penssi) i Ema (Bella - ne Cullen xD),koje su inace jos debilnije nego inace sto su na forumu.

- Dok nisam bila tu, ovde se nagomilalo novih clanova za koje nemam veze ko su. Dvoje su retardi, jedan je debil, a jedan ulazi na chat i porucuje nam kako ide da utovaruje drva. Ostale jos nisam imala prilike da upoznam, ali ne sumnjam da su i oni isto tako divni.
Odo.
-Marija-
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimePet Jul 30 2010, 21:54

[21:18:59] @ Marija McLaggen : 6) Ukoliko se izgubite na Hogvortsu i sretnete profesorku Amy koja trci gola po hodniku vi cete: a) stipnuti je za guzu (Slytherin) --> rodjena sam Slytherinka, e !
[21:19:02] Alex Rider : samo da vidim nešto ...
[21:19:13] @ Amy Ville : haha
[21:19:16] Lily Lovegood : Sesir za razvrstavanje, kakaw sam ja bila sluchaj?
[21:19:17] @ Amy Ville : alo bre bez stipanja
[21:19:20] @ Amy Ville :
[21:19:25] Alex Rider : /ban Alex Rideer
[21:19:26] @ Amy Ville : salim se samo izvolite
[21:19:35] Alex Rider : znao sam da nije
[21:19:37] @ Amy Ville : alex sta pokusavas?
[21:19:49] @ Marija McLaggen : PAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH
[21:19:52] @ Amy Ville : xDD
[21:19:53] Isidora : :place:
[21:20:01] @ Marija McLaggen : :umire:
[21:20:07] @ Marija McLaggen : :crkla:
[21:20:10] @ Marija McLaggen : :mrtva sam:
[21:20:14] Isidora : :place:
[21:20:14] @ Amy Ville : :se zaklala:
[21:20:17] Milos Sparrow je dekonektovan Pet Jul 30, 2010 9:20 pm (saziv timeout)
[21:20:22] * Marija McLaggen ne veruje
[21:20:23] Isidora : :ne prestaje:
[21:20:24] @ Marija McLaggen : KOJ KRALJ
[21:20:26] Lily Lovegood : Isidora, ae mi pls pošalji tu poruku...registrowala sam se na twoj 4um...
[21:20:26] @ Amy Ville : u stvari necu, ocu da bicujem nekoga
[21:20:27] @ Marija McLaggen : AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



Zdravo.
O da, ono gore nije nikakva namestaljka, tip je stvarno pokusao da banuje sam sebe. Zanimljiva pojava, zaista. Do sad smo znali samo za kikovanje samih sebe sa chata, ali ovu opciju niko jos nije isprobao na sebi (sto ne znaci da nije na nekom drugom, mislim ono imas 'et' - prob'o si da brises poruke, da kikujes, al', vid molim te, nisi prob'o da banujes, pa ajd i to)

Navelo me je na razmisljanje ZASTO bi taj tako pametan lik pokusao nesto tako apsurdno (uzmite u obzir da nema famozno '@').

1) Forum je toliko ocajan da je decko pokusao da sam sebe banuje kako ne bi bio prinudjen da razgovara sa debilima koji se skupljaju na chatu.
Ta cinjenica vazila bi do pre 2 meseca, kada je forum bio sa raskabudzanim lookom i skinom od juna 2009 godine, i banerom koji sam ja pokrala negde usput na netu. Clanovi su bili ubi Boze (cast izuzecima), na chatu je vrvilo od vristavih kurvica i ostalih novopridoslica. I meni je tad doslo da ih oteram sve u qrac, ali ne i da banujem samu sebe - toliko mastovita nisam bila. Ali, forum je sada sredjen cakum-pakum, a clanovi su, izuzev 4, 5 retarda, sasvim prihvatljivi.

2) 'Samo je eksperimentisao'.
Dobro je poznato da su jedno 30 (samo?!) clanova moderatori chata, i da to izaziva zavist kod ostalih clanova. Mozda je ovaj simpatican deckic samo imitirao nekog od moderatora, pokusavajuci da izvede isto sto i oni.
Da je, u nekom slucaju, uspeo - ja ga sigurno ne bih vratila nazad. xD

3) 'Video je nova pitanja za razvrstavanje, i odlucio da bolje ode sam, pre nego sto vidi jos koji ispad, nego da ga 'sexy hogvorts elita' dokrajci'
O da, ova mogucnost jeste debilna, ali moze svakako biti istinita. ne bi bio jedini koji je napustio forum zbog 'neprikladnih izraza' koje vecina clanova foruma primenjuje. Ali, sto je najgore, tu nije kraj. Ovde ne samo da mozete naci najezgoticnije (Stop looking - Start seeing 92190) i najsocnije psovke sirom Balkana (xD), vec mozete nabasati i na koju pornografsku sliku, ako zelite, Gloomy ce specijalno za vas prirediti striptiz, a u Brbljaonici imate cak i "Orgazmaticnu igru" i "Sex on the beach" - najvecu kolekciju seksi smajlija ikad vidjenu.


Sutra je Hogsmeade day. Jedva cekam ^^
bye.

-Marija-

Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSre Avg 11 2010, 11:06

voZdra. XD
- Vise ne pisem toliko cesto (dnevnik), jer smatram da nemam potrebe - forum nikad nije bio bolje, clanova ima i vise nego dosta, a postovi rastu velikom brzinom. (: Niko nema ideju koliko mi je drago zbog toga, mozda je pogresno ali ja ovaj forum smatram kao da je moj, ovde sam od samog pocetka - gledala sam kako je sto puta propadao, i ponovo se dizao, a sada je verovatno jedan od najuspesnijih HP foruma na Balkanu.

- Ovde se svaki dan nesto desi, uglavnom dobro, ponekad lose, ali, kako god okrenes, mora da je cudno.
Ron dodje i izbrise Gatu, a kad ga pitaju zasto je ucinio tu 'plemenitu' stvar, on kaze da je to bilo onako, i da uopste nema razloga. Hmm... bas fino. Onda ja njega izbrisem, isto tako 'bez razloga'.Gata se, hvala Bogu, vratio, a ako se Ron ikad vrati, opet ce biti izbrisan 'bez razloga' od strane mene (osim ako me neko ne preduhitri).

- Druga stvar, je komplikacija u lozi McLaggen.
Naime, Petar i ja smo zapoceli dobrovoljnu akciju usvajanja unucica i sincica (cerke necemo, uvek postanu ku*ve). Tako se, eto, desilo da nam je Corni davno izgubljeni sin u pustinjama Egipta, i ponovo smo ga vratili u porodicu. Ali, nastao je problem, jer je moja unuka zapravo njegova cerka, odnosno cerka njegove sestre Tijane, pa joj sada vise nije otac, nego ujak. To je izazvalo burne reakcije kod moje unucice Anje, ali se ipak pomirila sa sudbinom. Usvojili smo i Glumija (kao unuka), a planiramo i Savu - samo sto je on, nazalost, ozenjen za Petrovu sestru, pa to nece biti izvodljivo.
Stvarno neobicna porodica - Steffan, moj unuk, sa kojim sam se po*ebala u grupnjaku, i Glumi, moj sin, koji mi je igrao striptiz. Necemo da zalazimo dublje u celu pricu - spanske serije smo vec nadmasili, i idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSre Avg 25 2010, 16:05

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jel ima potrebe da nesto kazem? Mislim da nema. ♥
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeSub Sep 25 2010, 21:01

Guten... kako se bese kaze 'veče' na nemackom? -.-'' Jebiga, nije ni bitno.

No, danas je tacno mesec dana kako nisam pisala dnevnik. Kud ga pogodi majku mu.
Da nije bilo doticne osobe koja mi je poslala PM da me izvesti o 'sahrani' koja se dogodila na chatu, i da ja nisam dosla istog momenta da se uverim u to, i i sama zaplacem od zalosti, verv. ne bih dnevnik pisala jos ko zna kad.
Da budem jasnija: Neko mi je poslao PM sa prekopiranim chatom i fino mi rekao: 'Maro, evo ti materijal za dnevnik, ja ne mogu vise ono da trpim, ono je strasno'.
Ja fino udjem na chat, i u trenutku se [You must be registered and logged in to see this link.] pretvori u [You must be registered and logged in to see this link.] :

Osoba 1: jao boze kako sam tuzan Sad((((
Osoba 2: jao i ja Sad

Zatim, malo posle ide:
[You must be registered and logged in to see this image.]
& ofc, moj sin lauri nasledio sve od mene vidi dole ispod: Tamara Hodak je kliktovano od Laurence McLaggen) ♥️
Doticna osoba i jos jedna pre nje su zasipale chat njihovim tragicnim sudbinama, i time kako su tuzni, kako upravo placu i kako zele da umru. PA STA MENE ILI BILO KOGA OVDE BOLI K*RAC ZA TO?!
Niko ovde nije Draga Saveta i mnogo ovde nekog boli k*rac da slusa cmizdranje osobe koja se prekjuce registrovala na 4um -.-''
Ja razumem da ovaj 4um ima chat , ali ne moraju da ga masakriraju svaki put kad upadnu na njega -.-''

Ovom prilikom pozdravljam svog sina Laurija uz pesmu 'Idi sada'.

Toliko.
Aj Auf Wiedersehen, idem da umrem. :smajlikojiplaceituzanjeizelidaseubije:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeČet Sep 30 2010, 20:02

pljeskavica

Ne mislim na pljeskavicu nego na pljeskavica. (znate - 4um)
Anyway, there is no difference after all.

Homografi (istopisnice) homonimi su koji se razlikuju po svojim prozodijskim značajkama, odnosno naglascima. Njihov leksičko-semantički odnos nazivamo homografijom.

(Ovim putem zelim da se za'falim sajtu Wikipedia,
koji mi je omogucio da iznad napisanu recenicu kopiram i
stavim ovde kako bih pojasnila o cemu cu danas da govorim.
'fala najlepse.)


Znate vec:
Duga i duga (Duga, kao duga na nebu posle kise, i duga , kad je nesto dugacko)
Grad i grad - (Grad, kao mesto, i grad - kad pada grad)

I, naravno:
pljeskavica i pljeskavica - ono sto cu vam objasniti danas ^^



- Ovaj pljeskavica je najbolji na svetu .

E, sad ste fino pomislili da sam seljanka koja je upravo sisla sa planine i koja ne zna da napise najobicniju prostu recenicu, a da pritom ne zajebe nesto oko rodova ili slicno.
Well, delimicno ste u pravu: seljanka jesam, ovo drugo nisam. ^^

pljeskavica [You must be registered and logged in to see this link.]
Zvuci... ukusno! A sta ide u prilog? Imate li luka, malo lljute papricice i stavite mi malo kupusa!

Aha . Znam da ovo vec odavno ne moze da se nazove "Hogvorts" , pa je ipak bio kakav-takav - 4um. Sad vise nije ni to, vec jedna obicna pljeskavica.
Zasto pljeskavica?
Sad cete reci :

a) Koja pljeskavica, ja to uopste nisam ni primetio.
A ja cu vam reci: Onda ste rodjeni u debilani , jer je nesto sasvim normalno da procitate svoj post nakon sto ga napisete, i videli bi ste da je rec '4um' (ne 4 nego 'for', al ne smem da napisem jer ce ispasti pljeskavica -.-) zamenjena sa recju 'pljeskavica

b) Ja uopste ne postujem, sta ce meni to, ja sedim samo na chatu.

c) Ne koristite uopste rec pljeskavica (4um -.-'') u svom 'bogatom' recniku, vec vasi postovi izgledaju otprilike ovako (citiracu svog unuka odnosno brata odnosno ljubavnika odnosno prijatelja odnosno sta-god-da-mi-vise-dodje Steffana):

Spojler:
[ Za slucaj da ste glupi , pretisnite na bojler, oovaj, spoiler. ]

Dje sam stigla.. pod c).

i pod
d) Recice te mi da je to stavila Amy.

Mozda ona to jeste stavila, iz zezanja ili ko zna iz cega .
Ali, bolja rec ne moze ni bolje da opise ovu situaciju ovde.
Sad mislite - zasto bas pljeskavica, zasto nije ... grasak?
Zato sto grasak i [You must be registered and logged in to see this link.] nemaju slicnosti.
- A zasto nije boranija?
Pa zato.
- A dobro, zasto onda pljeskavica?
Pa, evo zasto:
Dobro su poznata, nekolicini vas, sva ova dogadjanja na chatu, cela situacija na 4umu.
Da razjasnim, ja ovaj dnevnik pisem samo za nekolicinu njih, za one koji ce zapravo ovo da SHVATE. A to sto ce usput da procitaju jos dvoje, troje, dvadesetoro njih, mene je mnogo briga. Ionako pola toga nece da s'vate. So, go on, samo ti citaj, velika ti vajda od toga. xD
Vako, sad se obracam toj nekolicini, koji zapravo znaju situaciju.

Znamo svi da je pljeskavica (sad mislim na pljeskavicu, ne na 4um -.-'') napravljena od tri dela + cetvrti ('lebac, prilog, mesce, 'lebac) .
pljeskavica, takodje , ima ta 4 sloja, a evo bam ga na i koji su:

Prvi 'lebac : Dodjes na chat posle napornog dana u skoli, sa namerom da sretes nekog poznatog i ispricas se s njim.
Kad ono: tamo imas
[ Spoiler ]
Spojler:

Ti se smoris , ali mislis: nije nista, procice. Odes sa foruma i ucis nesto.

Mesce: Zavrsis sa ucenjem - pnovo dodjes na pljeskavica. Sada je na forumu druga tura, suprotnost onoj od gore - lepo kazu da mesce i leba nikad nije isto.
Njega cini klub napaljenih mladih klinkica sa foruma, a sad se tu polako uvrstaju i muski.
Sad to vam je ono:


Spojler:
Ti ponovo odes sa foruma . Uvece se vratis, misleci da gore od onog pre ne moze da bude.
Ipak, naletis na jos malo depresivne decice, iliti Drugi 'lebac.

I... kad bi to sve 'sazvakao', bilo bi ti muka . Mislim, ta budjava nepodrejana hladna pljeskavica ....
Ali, tu su uvek prilozi!
Prilozi, ili svega grupa koju cine svi oni sa kojima volite da se druzite na forumu ^^


- Ja bih jednu pljeskavicu.
Sta cete kao prilog?
- Dajte mi Steffa, Peru, Savu, Amy, Lujku, Bellu, Janu, Bojanu, Nicka, Laurija, Tijanu, Anju & Pipi.
Naravno. Izvolite.
- Hvala - ulepsali ste mi dan. ^^
*otvaram pljeskavicu, bacam mesce i lebac, i uzimam samo prilog*






Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeČet Okt 07 2010, 21:49

♥ ♥ ♥
Ja sam kisela pavlaka
♥ ♥ ♥
Nazad na vrh Ići dole
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimeČet Okt 07 2010, 23:09

Doobro vece. Stvarno je dobro. Posle celodnevnog jebanja u mozak oko menjanja looka (tacnije pozadine ><), dobro mi dodje da malo istracarim neke stvari na 4umu.

Pa, zapravo, zapazila sam dve stvari, tacnije, jednu je zapazio Pekica, a drugu - isto on. Nas dvoje ionako volimo da medjusobno krademo citate iz nasih dvenika, sto ste verovatno primetili ako redovno citate dnevnike, ne samo njegov i moj, nego uopste.

- Pisem ovaj dnevnik... ima vec dosta, da ne kazem pola godine.
Pisem, moglo bi se reci, dosta jasno o nekim stvarima koje su trenutno aktuelne, bilo uopste na forumu, bilo da je to nesto sto sam ja potajno zapazila. Ne odajem uvek sve informacije, ali je, ako pogledate bolje, sve je taako ocigledno. Ako citate moj dnevnik - mozete tacno da znate koga ne podnosim na 4umu, mada to ne pokazujem na chatu. Svaki moj post ima neku srivenu poruku, koja u stvari i nije skrivena vec je ocigledna, al' tek sad vidim da pola njih ocigledno nema blage veze o cemu ja ovde pisem i sta zapravo hocu da kazem. Sto je za mene jos i bolje - mogu sve njih da olajavam ovde, a oni nece da skontaju da je o njima rec XD (podla sam - znam =D).
Mislila sam da svi razumeju moj nacin pisanja ovog dnevnika, da razumeju sta je sarkazam, ironija i ostali pojmovi. Ocigledno, neki moje reci uzimaju zdravo za gotovo, i prevode ih bukvalno.
*i sad ide citat iz Pericinog dnevnika*


Kisela Pavlaka aka Perica ♥ ::
Spojler:

O, Boze, Isuse Hriste, sine Bozji, sveti Petre, sveti Jovane Krstitelju, Presveta Bogorodice, sveta Petko i ostali sveci.
Treba mi jedna kisela pavlaka za smirenje.

Da li je MOGUCE da neko moze da shvati ono na nacin na koji je shvatio/la.
Ocigledno da ja nisam dovoljno jasna ovde. To je zapravo i poJenta. I nastavicu da budem jos nejasnija, da vidim do kojih gluposti ce to da dovede. :3


- Druga stvar, koja na zalost nije komicna toliko kao i ona gore, ali je o5, istinita je stanje novopridoslica na 4um.
Takodje, za isnpiraciju mi je posluzio jos jedan deo iz Petrovog dnevnika, koji cetet videti na kraju.

Sto je ovaj 4um sve doziveo od kad je nastao, retko koji 4um jeste. Mi mozda jesmo deca, i nek prica ko sta hoce, ali ovaj 4um je stvarno jedno pravo cudo - to kako smo mi ovde ujedinjeni, slozni i kako se volimo, na neki poseban nacin - iako se mozda neki od nas nikad nisu ni videli.

Secam se kako sam ja pricala kako nikad necu da se udam na 4umu, i onda cim me je neko [konkretno, Petar] prvi put pitao, ja sam pristala. Stop looking - Start seeing 92190
Zapravo, on me je u to vreme cak i nervirao, i verujem, da se nismo 'vencali', ko zna dal' bi smo posle bili ovako dobri kao sad sto smo.To je tada bio jedan od prvih forumskih brakova.

A sad, gledam, svako ko dodje, odma' trazi muza, nije se jos ni razvrstao kako treba.
To izgleda nekako ovako:

Osoba 1 je se pridruzio chatu tog i tog dana u nezz ni ja kol'ko sati
Osoba 1: Caooooooooo :DDDDDDDDDDDDDD
Osoba 2: Hej Smile))))
Osoba 1: ja sam se upravo reggala. kako da mi nick bude u boji ko tebi????
Osoba 2: Pa razvrstas se :DD
Osoba 1: Kako? Ma nije to ni bitno tol'ko... cula sam da na ovom forumu mozes da imas muza!!!!!!!!!! ekstra !!!!!
Osoba 2: Da mozes da se vecnas :DD Ja sam na forumu se reggao pre dva sata i evo trazim devojku, ocajan sam nema nijedne Sad((( HOces ti????
Osoba 1: Superrrrr hocuuu!!! Svadbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :DD Kako se zoves?
Osoba 2: Stojan drago mi je :DDDDDD ljubavi <3333333333333333333333333333
Osoba 1: ja sam Zivoratka ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ cmokiicccc
Osoba 2: jeeee zeniiim se sutra svadba idem da saljem svima pozivnice


-.-- Koja glupost.
A ima i onoga "Jao Boze, nema nijendog decka, ocajna sam, sta da radim! Postacu lezbejka!!!"

Vazi brate, postani. Imas gej paradu za par dana pa idi nadji devojku, zelim ti svu srecu.

Pera sto ti ga utera aka Pavlaka ♥ ::

A gledam ove novajlije. Dodju jednog dana, drugog su vec vencani, treceg imaju decu, cetvrtog unuke, petog se razvode, sestrog imaju grupnjake, a sedmog im je sahrana . . .
I tako u krug.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl25/100Stop looking - Start seeing Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing Barl30/16Stop looking - Start seeing Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitimePet Okt 08 2010, 23:41

They say hate is a strong word,
but they trew around LOVE like it's nothing.


Ljubav. Ona daje smisao zivotu. Postoje roditeljska, partnerska, ljubav prema svom detetu, religiozna, narcistička, bratska, i, naravno forumska ♥️
Forumska ljubav deli se na:
a) forumsku ljubav u uzem smislu Stop looking - Start seeing 92190 - gde spadaju osobe koje znas vec duze vreme, sa kojima si na forumu doziveo razne stvari, i koje volis odistinski.

b) forumska ljubav u debilistickom smislu, aka ljubav na prvi chat - kada nekog (ne) volite toliko da mu na chat stavljate po 10 srca, iako ga na chatu vidite po treci put, a prva dva puta ni jednu rec niste progovorili sa njim.

U prvu podelu spadaju oni koji tamo spadaju, i oni znaju koji su.

U drugu podelu, pak, spadaju neki koji misle da spadaju u onu prvu podelu, a u stvari ne spadaju, nego su se malo zajebali + velika vecina ostatka foruma. O tome cu danas i govoriti.

Marija McLaggen je se pridružio čatu tog i tog dana u da ga 'ebem u kol'ko sati
NekaTamoRetardiranaGlupacaKojuVidimPrviPutUZivotu: Marooooooooooooo <3 <3 <3 <3 <3 <3


Pitanja su:
- Da li ja imam amneziju, pa se ne secam doticne(ih) cure(a) i to da sam ih srela na chatu?
- Da li je problem u njima, ili sam ja jednostavno toliko dopadljiva osoba, da me covek zavoli a da nisam jos ni 'cao' stigla da kazem? xD

Koliko znam, pamcenje me dobro sluzi, a TACNO znam da prepoznam kad je neko usiljen i salje ti srca, a u stvari misli: mare nosi se bre u picku materinu i ti i tvoj dnevnik gde svakog prozivas i sta vec zamisljas i bla bla bla.

ZASTO MI SALJETE JEBENA SRCA I PONASATE SE KAO DA ME VOLITE KAD JE OCIGLEDNO DA JA NA OVOM FORUMU BRINEM JEDINO O SVEGA 10-15 OSOBA?!

I posle ocekujete to srce nazad.
'Maro, a meni srce? Sad meni si zaboravila Sad '
'Naravno da nisam zaboravila', mislim se, 'nego nisam ni imala nameru ni da ti ga napisem. Na ti srce, jebalo te srce, zabi ga u supak sad i nosi se u picku materinu.'
I onda im dam srce, i onda one sve srecne ko da si im dao kurac da lizu ><

I, sta smo 'teli da kazemo svime ovime? Evo sta smo 'teli:

Lauren A. Swanepoel ::
Ti meni srce, ja tebi i mi smo ekstra. Epa nismo. Niti cemo biti.
Za'faljujem Jani koja mi je dala njeno autorsko pravo da prekopiram ovo.

Kad smo kod Jane, drago mi je da je pocela da pise novi dnevnik - zbog toga sto stalno prica kako voli da cita moj dnevnik, pa je valjda nesto pametno i naucila iz njega. (Cak se jednom i pornasla u njemu, ioako uopste nije bilo reci o njoj Stop looking - Start seeing 92190 ). Iskreno, ne volim one dnevnike sto lice na bajke i koji pricaju 'zivot' na Hogvortsu od pocetka do dana danasnjeg - to je taako dugacko, i pola izmisljeno, da ja to stvarno, ali stvarno ne mogu da citam. Ovako je vec bolje, ako ce vec pisati o onome sto se stvarno desava ovde. Drago mi je sto ima sve vise dnevnika kao sto je moj - odnosno realnih .
Svacija tacka gledista je bitna, i mene zanima kako ko vidi dogadjanja na 4umu, tako da cu to bar da citam.
Upravo su mi razlicita misljenja i potrebna. I razliciti dnevici, odnosno nacini pisanja.


Lauren A. Swanepoel ::
Epa, necu vise da budem anonimna. Sta god da mi je na dusi, ima da kazem. Ko 'oce, nek cita, ko nece, zabole me. Ali, nemojte posle da kazete da niste znali. Od sada cete znati.

Jana je rekla da nece biti anonimna - sto znaci, kod nje cete kontati ono sto kod mene mozete samo da nagadjate (ako nas dve budemo pisale o istim stvarima).

Ali ja volim da kod mene samo nagadjate, i da nikad niste sigurni o kome je rec - naravno, znam da ima par osoba koje ce uvek sve skontati, ali, volim da se poigravam sa umovima ostalih koji moje reci ovde shvataju na jedan veoma retardiran nacin, i koje posle sire po 4umu, i onda meni neko to prekopira, i onda se ja smejem glupostima. ^^

U petak mi dolazi Corni, i videcemo se. ^^
prijatno i laku noc





Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Sponsored content





Stop looking - Start seeing Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stop looking - Start seeing
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: