HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stop looking - Start seeing

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 00:19

Jebiga, danas stvarno ne znam sta da napisem, i koju temu da pretresem. Ali, imam potrebu da napisem bilo sta, svejedno. Vidim, dnevnici su sad bas u modi, i jako, jako mi je drago zbog toga - vise nisam jedini retard koji ulazi u Brbljaonicu sa namerom da napise nesto pametno, a ne da ide i postuje u temi 'Koliko je osoba ispod mene poznata'. Znate, to je ona genijalna igrica koju je Milan smislio, a koja po meni zapravo, nema nikakvog smisla - zato sto je sasvim ocigledno da ja za osobu ispod mene necu reci da je ne znam ni ja koliko poznata, jer je u pitanju takmicenje, i ja zelim da pobedim, pa cu svima drugima davati nule,. i oni ce meni, i sta se onda dobije? Lipova muda. Naravno, ja sam tu temu obrisala. Razz

- Inace, prvi post u mom dnevniku je obnovljen, i mislim da je jasno sta sam htela da kazem sa recenicom: "Dnevnik koji je posvecem samo pojedinim osobama.
Vi ostali, ne trudite se - jer necete nista shvatiti."

- Juce sam otvorila dusu nekim osobama sa 4uma, i iznela imena svih osoba koje mi idu na pi*kin zivac, i ispostavilo se da je taj spisak poprilicno dugacak... ima ih barem 20 komada. Ha, sad pola vas misli da ste to vi. Very Happy Cim sumnjate u to sta ja mislim o vama - odma' znate da ste u tu grupu, simply as that. Eto, toliko je jednostavno.

- I da, jos jedna stvar:

Lauren A. Swanepoel ::
A sta je onda sa ovim takoreci 'najnovijim' clanovima koji su, recimo, prva i druga godina na H.?
- Oni? Za mene su oni nista.
Huhuhu, apsolutamente. A pitanje je zasto te osobe misle da zapravo neko na njih obraca paznju?
A odgovor, e to ne znam. To morate njih da pitate.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 10 2010, 23:22

Danas necu govoriti o retardima na 4umu.

- Naah, sta ste se primili, naravno da hocu. Razz Oni su bas... zabavna tema. Ne znam sta je zabavnije: Njihove gluposti, ili cinjenica da ne kontaju nista sto ja pisem ovde.
Ali, pisacu na malo drugaciji nacin... uporedicu drustvo sa 4uma, nekad - i sad.

- Prvi hogvorts 4um na kome sam ja bila nije bio ovaj, ali to sad uopste nije ni bitno (jer je to isto drustvo sa tog 4uma preslo posle ovde). Imala sam... nepunih 14 godina tad, i... bila sam glupa. Mozda je do toga, i mozda sam ja bila isuvise navina - ali, cini mi se, deca su bila drugacija. Da li je to mozda to bila samo slucajnost da naidjem na bas takvo drustvo, ili su mozda tad bila drugacija vremena, to ne znam. Ali, znam da sam svaki svoj slobodan minut provodila na chatu, da sam jedva cekala da se svi okupimo i smejemo se. Niko se nije ni usudio da trazi admina, a kamoli moderatora na chatu, i znao se bar neki red. Najvise sam se druzila sa Ines, i mnogo sam je volela. I nju, i Andjelu, i Rinu, i Veselina. Bilo je to prvo drustvo koje sam upoznala, i meni je sve to bilo novo, nekako cudesno. Secam se, planirala sam da odem u Suboticu kod Ines, molila sam roditelje da me puste. I pustili su me. Ali, nisam otisla. A zasto? Zato sto smo, vremenom, nas dve postale sve dalje i dalje. Kao sto je bilo i sa ostalima: otisli sa 4uma, jer im je 'dosadilo' - nema veze, oprastam im, kad vidim kakve su ove 'novajlije', bude mi drago sto sam bar pre njih upoznala one koji bar za nesto valjaju... iako su me razocarali... da nije njih, odavno bih ja napustila ovaj vid komunikacije. Ali, tad sam shvatila da oni, zapravo - i nisu nista znacili - u odnosu na ovo sto mi sad znaci ovaj hogvorts i drustvo koje je sad u njemu.

- Sad, je drugacije. Na 4um svi obicno dodju sa namerom da postanu admini, i to sto kracem roku, usput se ulizujuci svima redom, a oni koji dodju da se druze, obicno su neku luzeri koji imaju neke debilne teme.
Ali, bilo kako bilo, ja ovo drustvo sad ne bih menjala ni za koje drugo.
Vise se ne vezujem za svakog kog upoznam na 4umu... osim za njih 15ak. XD
Ali, za njih sam bar sigurna da im je stalo do druzenja i do 4uma. Pola njih sam upoznala i licno, i sigurna sam da necemo da stanemo samo na tome i da cemo se okupljati svake godine. ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimePon Okt 11 2010, 23:33

Dragi dneWniiCheeeeee <333333333333
Danas sam ustala u pola 3 ujutru i otisla frezom u selo da na'ranim koze zato sto mi je baba Katica bolesna, ima grip Sad((((((((((((((((
Posle sam se vratila kuci i otisla u skolu. Tamo sam videla onog Dragorada sto sam ti rekla da mi se svidja !!!! Kuci sam se mnogo rastuzila zato sto imam da ucim Sad( O Boze ova skola mi unistava zivot uopste ne mogu da sedim na 4umU i da uziWaaaaaam sa swim clanovima koje volim i koji me wolee <3333
Swi mi salju srcaa <3 <3
Posle sam jela boraniju i gowedju supu za rucak, i gledala sam Nedeljno popodne sa Leom Kish <3 Za weceru mi je mama naprawila proju i jela sam pihtije <333
Idem sad zhurim, wojim te dnevniCHEeeeeEeeeeeeeeeeeee Jubbbbbbbbbbbbbbbim te <3333333333333

O da, ovo je moj novi stil pisanja ^^ Svidja vam se, a? A? Znala sam Very Happy

Hahah, malo mojega. To je 'stil' pisanja pojedinih clanova na 4umu... cisto reko da oprobam to... mislim da mi se vise svidja moj stari nacin pisanja...


Uuu, batice, imam pos'o za naredni' 20 godina! Teme, teme, i JOS tema za pisanje dnevnika ^^ Ali, o njima neki drugi put, jer sad stvarno nemam mnogo vremena.
Verovali ili ne, ali zbrzala sam ucenje za skolu i skalabudzala matematiku na brzinu samo da bih dosla da pred spavanje napisem post (na neciju radost, a na neciju zalost ;p).

Ne znam odakle da pocnem. Citam pet dnevnika, i u svakom ima po neki citat koji bi ja da razradim i pretvorim u jednu novu temu, i takvih citata ima ukupno jedno 20ak sigruno.
Uglavnom, za naredne postove cu uzimati citate iz Gatinog dnevnika, i idem po njegovom sistemu pamti-pa-vrati.
Takodje, da se javno (pred svih vas 7, 8 koji citate moj dnevnik XD) za'falim Steffu na cestitkama. ♥️ Mada, za tih 700 viewa potrebno mi je bilo vise od 7, 8, ili koliko vec meseci. Ali, kao sto je Gata rekao, ovaj dnevnik moze da cita i jedna, dve osobe - ali bitno da su to upravo oni koji zapravo i trebaju da ga procitaju, a ne neki tamo fegeti.

Ovog puta, necu o novajlijama (pod 'novajlijama', ja racunam i one ko
ji su dosli pre 2, 3, 5 meseci, za slucaj da je neko mislio da je oslobodjen mojih 'optuzbi'). Zapravo, ovog puta , necu pisati ni o cemu. Necu pretresati nijednu temu... nije zato sto nemam o cemu, ohoho, za to se ne brinite, kako Gata kaze: materijala zahvaljujuci Bogu i glupostima pojedinih clanova, ima u izobilju.

Planiram da pisem posebno o svakoj osobi koja mi ide na qrac - ali da ne kazem imena, vec samo njihove... karakteristike i divna 'umeca' na chatu i sirom foruma. A i volela bih da mi, ako neko od akvih uopste cita dnevik, kaze otvoreno osecali se prozvanim ovde, i zasto, a ne da sedi scucuren u cosku i cuti... aa, da, zaboravila sam - oni su isuvise glupi da pi skontali da je ovde rec o njima... jer oni misle da ja njih volim (znate vec, srca na chatu i te gluposti). Volim ja njih... al malo juce. : D
A da, volela bih da jos neke osobe otvore dnevnik, makar to bili i ovi fegeti o kojima stalno pricam, kao sto je to upravo uradio i Lauri.

E pa jebiga, ovo mi je najzalosTniji post u dnevniku, ali, za razliku od NEKIH dnevnika, bar sam rekla nesto sto ima smisla. Stvarno zurim, imajte razumevanja, za sutra ocekujte novu temu, u kojoj cu prozvati nove junake ove nase debilane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 13 2010, 15:34

'bar dan. ^^
Juce nisam bila u mogucnosti da napisem post, ovde, u dnevniku, jer sam imala da ucim za kontrolni iz hemije (koji na kraju nisam ni imala -.-''), ali me za danas cekaju moje temice na koje trebam da dam svoje misljenje i naravno, 'junaci' 5 dnevnika koje citam i koji nastavljaju sa svojom dramom, kao da nije ocigledno da nikog to ne interesuje.

- Ah, well. Vidim, dnevnici su definitivno u modi. I stvarno se radujem zbog toga, jer znam kako mi je bilo glupo kad sam jedina pisala dnevnik (kad kazem 'dnevnik', ne mislim na teme otvorene od strane mentalno poremecenih clanova foruma koji pisu izvestaj o tome sta su radili tog i tog dana), a sada ih ima u izobilju.
Kao sto rekoh, radujem se zbog toga, ali to ima i jednu stranu koja se meni ne svidja, naravno - nije problem to sto svi sad pisu dnevnike, i to kvalitetne dnevnike, vec to sto su oni bas toliko dobri, da ja iz svakog izvlacim po 500 citata koji mi se svidjaju i po kojima bih ja posle formirala neku novu pricu. To u nekoj meri jeste mozda dobro, ali onda ce svi dnevnici biti jedni nalik drugom. Naravno da ja volim ako me neko citira, ili pohvali moj dnevnik, jer to znaci da neko ceni moje misljenje, i da ga deli zajedno samnom. I, i dalje cu ja citirati recenice iz tudjih dnevnika (konkretno: Perinog, Mladenovog (Gatinog), Glumijevog, Janinog i Laurijevog), samo sto cu taj deo posta odvojiti od onoga sto ja pisem. Tako cu ostati samostalna kao sto sam i bila pre ovih novih dnevnika.


- Danasnja tema: Chat.
Chat na 4umu je ili:
a) potpuno prazan
b) na njemu su dve, tri osobe koje vas nerviraju ili sa kojima ne zelite da pricate
c) prepun

Nikad nema izmedju. Nekad mozes na 4um da dodjes u, recimo, 12:50h, i da na chatu nema nikog, a kad refresujes stranicu nakon 5 minuta, da na chatu bude krdo dece.

I sad, mnogi se pitaju: Zasto je na 4umu uvek bar 5 njih online, a na chatu nikog. Ha - odgovor je jednostavan i on zavisi od toga koje su tacno osobe online. Primer, ako je Gloomy online, on uvek udje na chat bez obzira da li je on pun, prazan, ili poluprazan i bez obzira koji mentoli su na mrezi. Odajem mu cast zbog toga, ja nikad ne bih mogla da trpim pojedine pacijente sa 4uma i da sama izadjem na kraj sa njima i njihovom (ne)ogranicenoscu.

S druge strane, moj princip je drugaciji, kao sto verujem da je i kod velike vecine: ako je na chatu makar jedna osoba sa kojom mogu da razgovaram, ja udjem na chat, ako ne - moze da se skupe njih 100 i kusur, ja necu uci. Razz

I posle kazu: pa udjite uvek na chat, cak i da je prazan, da bi posle drugi usli. Ja u tom slucaju o5 gledam listu ko je online. Ili udjem na chat, i ako posle mene udje neki specijalac, onda se pravim luda i ne odgovaram mu, dok ne dodje Steff, Glum, ili neko normalan, i onda sam ja, odjednom, kao, ponovo na mrezi. XD



-Quotes-
All About Diva - Gloomy ::
Da se razumemo. Nisu ni meni svi po volji, ne volim ja vas sve. Dajem čuvena 'srca' jer mi je žao grupice paćenika, koji lutaju ovim stranicama, balaveći za tastaturom, tupog pogleda buljeći u ekran ne znajući o čemu se zapravo radi.

Jedini pravi i istiniti opis pojedinih clanova na 4umu.

Rearview - Mladen ::
Nisam hteo da pisem o Milanu i njegovim glupostima, jer je vec napunio stranice mnogih dnevnika, moze da se desi da postane poznat zbog toga. Ali, prosto je neizbezna tema. Na primer, koja je poenta Fame game-a? o.- No comment!
Fame Game igrica (kojoj sam ja promenila ime, jer se inace zvala: Ko je koliko poznat, ili tako nesto -.-'') je zavrsila u arhivu, kako mi se cini. Naravno da sam je prebacila, kao sto i prebacujem sve teme u kojima se slabo pise i koje su bespotrebne. I Milanu je izbrisano barem 50ak postova, svi su isti u svakoj temi, i glase: "ahah xD".

Paper Cuts - Petar ::
Obozavam da delim srca <3 Neka im prekriju oci corave xD
Marija, zaboravila si nesto da dodas pored onog: Marija <3<3<3 Ja sam ti unuka! Stop looking - Start seeing - Page 2 92190
Ovo me je nasmejalo. =D Ako se bar njih dvoje, troje nisu pronasli, ne samo u mom, vec i u drugim dnevnicima, onda mora da uopste nisu ni citali ove dnevnike, jer je to sada nemoguce ne pronaci se u tako ociglednim recenicama.
Moracu, znaci, da reklamiram malo ovaj pod-4um... i to pravo na oglasnu tablu.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 08 2012, 16:55

Jao!


Kako ste me mrzjeli! Sad( xD
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Petar McLaggen
Profesor Napitaka
Profesor Napitaka
Petar McLaggen


Broj poruka : 1346

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 01 2012, 03:12

A sada te kao volimo? Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 05 2012, 17:16

GREOTE!
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Leslie Burke
Gryffindor Head
Gryffindor Head
Leslie Burke


Broj poruka : 2073

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 29 2012, 17:00

hahahahahahahahaha MARA KRALJINA
Nazad na vrh Ići dole
Marija McLaggen
Vidar
Marija McLaggen


Broj poruka : 1469

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 16 2012, 12:57

HRISTE.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightboys-serbia.com
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl25/100Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
Stop looking - Start seeing - Page 2 Barl30/16Stop looking - Start seeing - Page 2 Barempty3  (0/16)

Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 16 2012, 13:00

Budala
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Sponsored content





Stop looking - Start seeing - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stop looking - Start seeing   Stop looking - Start seeing - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stop looking - Start seeing
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: