HOGVORTS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGVORTS

Something weird is going on? Isn't that our school motto?
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 12:34

Caos Leo...

Znas sta ima novo??
Pomirila sam se sa mojim bivsim BFF....Tj jedna od njih me je pitala da se pomirimo....Ovako je tekao razgovor...Selena je moja bivsa BFF a Tijana sam ja! Rudolf Very Happy Ovo mi je slala preko papirica...

Selena:Tijana oli da se pomirimo...?
Tijana:Mi se mozemo pomiriti...ali samo da znas!Ja sam nasla prave drugarice i ja ostajem sa njima....Sa vama od sad samo zdravo za zdravo....Jer ako se ja na pr posvadjam sa tobom meni se vise niko nece druzit a meni takve drugarice koje tracare kao tetke ne trebaju!


E onda su pocele da mi salju listice...Svaka ponesto....

Marija:Ovako Tijana:
Prave drugarice su one sa kojims e druzis od kad si pocela u skolu a ne one sa kojima si pocela da se druzis na kraj skolske godine....One se sa tobom druze iz sazaljenja.....


Maja: Tijana....Ja i ti se skoro nikad nismo dobro druzile i ja znam da si ti napravila onu grupu na Facebook "Svi koji milse da je Maja Raicevic krmaca"...Toliko od mene..

Selena: Ja sam ti vec rekla....Ako hoces da se pomirimo oces...ako neces ne moras...I onako nam je super bez tebe.....Ali bole ti je da se pomiris sa nama.....Slazem se sa Marijom....

A moj odgovor na sve to je!

Tijana: Znate sto?? Mene bas briga ako necete sa mnom da se pomirite...Vi se kao tetke kao sto sam vec rekla...Samo tracarite samo nesto....ne znam....Pomiricemo se ok! ALi zpamtite samo zdravo za zdravo....I to Majo sto sam napravila za tebe grupu nisam nista slagala jer si stvarno prava krmaca! pozzzdraaav!

Sta vi mislite?? Slobodno skrabajte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Jessica McLaggen-Fudge
Ministarstvo Magije
Jessica McLaggen-Fudge


Broj poruka : 624

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 10 2010, 23:12

TO MAJKOO...CARICEE....BAS SI IH OLADILA XDD
SELJANKE...ILI KAKO TI KAZES...PRAVI IRVASI U LOSEM SMISLU XDD


o da i sryy sto ti skrabam...kao i lujkino ovo je samo znak podrske <3 <3 <3 Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePet Jun 11 2010, 10:08

Da znam sine Smile Nema veze Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 16 2010, 12:18

* SADA SAM TAKO SIGURAN DA JE ZHIVOT SAMO SAN.
CEMU ZIVOT UCI ME, ZASTO TAKO MUCI ME,
STO JE ZIVOT TAKO ZAJEBAN!?
SVE STO ZELIM JE DA BUDEM JA SVAKOG DANA NASMEJAN...
MOJA DUSA BOLI ME, DA LI NEKO VOLI ME,
DA L' SAM IKOM OVDE JA POTREBAN!!!!!!?????*



Morala sam da zapisem ovu strofu moje omiljene pesme...

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 17 2010, 19:30

Haj Leo..
Jbt kako mi je potpis ruzan...To me je deda na minut nagovorio pikachua da stavim...Dbr nije.. Razz
E da vidimo..
11.06.2010.-datum kojeg cu se uvjek secati...
Najgori dan u mom zivotu....Jednostavno najgori...Zivot me stv muci...ali stv...ne znam zasto...ali tako je kako je..
Juce...Odlucila da odem sa 4ma na mesec dana...Neke stv su me iznervirale i razocarale...Jednostavno doslo mi je tako...
I to mi je bila konacna odluka....Znaci to je bilo...Razumijes me valjda....
Ali kao sto vidis ja sam tu...Ne mg da odem....JednostaVNo...Ovo je zaraza...Prava....Gore od cigareta koje moja keva pokusava evo 20 godina da ostavi.....Nedostaje mi drustvo...U stv zivotu nemam s kim da se druzim....Pa mi je mozda ovo jedino drustvo...Mislim imam ja drustvo...Ali neko je sad za raspust u Njemacku...Neko u Italiju..neko u...ne znam....A ja jedina u CG i przim se ka...ne znam ni ja sto...Moja baba i majka kad gledaju neki tuzni film placu...
Ja crkavam od smijeha....Jednostavno mislila sam da su lude...
Do nedavno...Postala sam jako EMOTIVNA..
Ne znam zasto...
Kako na primer danas sam izgubila privezak od telefona...Tj privezak se sastojao od mog imena i nekog <3 (srca.) .To srce se otkacilo i ja sam pocela da placeem...Hey zbog priveska? Pa da...Mislim to mi je tata-qrva donio kad je bio u Spaniji...Uspomena od tata-qrve...
I tako sam plakala sve dok ga nisam nasla...I onda sma pocela da ga ljubim...Ne znam sta mi se desava...Da mi neko nesto kaze...Odmah bih pocela da placem...Kao Irvas...Uzasno.....E da....aj pricacu ti drugi put sad idem imam posla...aJ zdra'o...Lav ju!



by:Tixi <3

Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 30 2010, 15:38

Haj Leo...

Znamda neces da pricas samnom vise....Sorry....Jednostavno mi je muka da ti pisem...I ono sto sam ti na prosloj stranici rekla za datum....da mi je najogri dan u zivotu...Lagala sam....To ej bio jedan od najgorih dana u mom zivotu....Znaci bilo ih je vise....Krivo mi je....Uvijek se pitam....Zasto bas meni? Ukletom irvasu....koji nikome slo ne misli?
Nema odgovora....Stalno ga trazim ali ga nema...Sta cu...
Prijavila sam se za neki show... "Fame academy" LOL Budala ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 92190 Ne pitaj nista....
Upoznala sam neke nove likove na forumu...Cini mi se da su COOL....Valjda Razz..

Tereza Atkinson-Dobro nju znam od prije...Ali se 5 regg(valjda) Very Happy
Laurence Knight-Lik je odaaavnoo...Ja ga tek sad vidim... Razz
Skillet Stankovic-Kage Very Happy Super lik...ImA strpljenja sa mnom..

Ha! Ima jedna uzasana stvar!
Moj deda na minut je otisao Smrc Smrc
Ne znam zasto...Valjda ga je neko iznervirao!
Pokusacu da ga nagovorim da se vrati...Mislim on je moj deda Razz

Nadam se da cu ti cesce pisati (kako da ne)
Za 2 nedelje idem na selo i nece me biti tu...Ne da mi mama da nosim lap top... Smrc
Uff kako cu ja bez vas...tesko...O boze...Jos mi baba kaze kad odem na selo...da cu morati da trcim da smrsam....Ne idem ja...Nema sanse! Da trcim? Ja kad hodam se umorim a ne tu sad da trcim Razz


p.s.-Ne zovem se vise TIJANA grr! Mrzim to ime....




by:Ukleta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePet Jul 02 2010, 20:32

Caos Leo-qrvo...

Sad nemam koga da zovem tako....Tata ne prica samnom.....Pola foruma zna zasto pola ne....E pa ova polovina sto ne zna...Neka pita ovu polovinu sto zna!...
E ovako...Nece me biti...iDEM....na selo...Babi da pomazem...da muzem krave i ta sranja... Sad
Dat cu Jessici pasword da mi postuje u brbljaonici...Ne zelim da zapostavim to,...tako da znate....Nisam ja vec JESS! Very Happy Nece ici an chat da ne bude zabune....E da se vratimo na temu..Pola sela pomrlo...I baba Vuka...I cika Laban Smrc tamo mi ih je zao Smrc (znam da prskavate od smijeha dok ovo citate)

I tako...e znas one likove sto sam na prosloj stranici pomenula? O boze...Sad su clanovi moje porodice...Tereza mi je cerka...a Lauti brat!


Smrc Smrc NECU BRATA! Mama i tata me nece voleti kao prije.... Sad E brate ja se raspricala...

Zurim...Moram da idem...O boze....Ja se raspricala...Pisem 200 na sat...200 na sat u krivinu...200 na sta obozavam tu brzinu!

Odustajem od Show-a ...moram da idem na selo...Pihhh! Zao mi je!


E SAMO DA ZNATE DA VAS SVE VOLIM I DA CU DOLAZITI NEKAD DA VAS OBIDJEM!Pobjegnucu od kuce Budala LOL (ko je shvatio razumije) Very Happy


Volim vas irvasi moji! Kunem se u Irvase da cu misliti na VAS!


:KISS:
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePon Jul 05 2010, 12:35

Caos Leo-qrvo...

Moja majka ili je luda ili ne znam...Oprostim se od svih na forumu s' razlogom da idem...Kad ono...Ne idem!Tako sam srecna...Znas kako sam to saznala....Ovako...Ujutro 8 sati....Veoma rano (za mene)...dosla je mamina tetka...I ona pita mamu:Zasto Tijana(grr cela porodica me sad namjerno zove Tijana)ne ide na selo? A kaze moja majka: Pa znas....Ja ne volim da je saljem ako ne voli.....Nemojte me pitati kako sam to cula....(pravila sam se da spavam...hey 8 sati....ali sam prisluskivala iza vrata wc-a)Obozavam ta vrata......
Kad sam bila mala....Mamine drugarice dodju....I ja naravno moram u krevet....pff kakav krevet....Idem kod vrata od wc-a! ahahah Very Happy ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 92190 Obozavam to mjesto....Toliko uspomena...

Juce-prekjuce-prije 2 dana....Prosetala sam pored skole....Toliko uspomena...Kad sam bjezala od direktora....Moj grafit...Kad su me domari jurili.....Kad sam se prskala....Kad sam bjezala sa casova(cudno ali istinito i naravno da moja mama ne zna).....

Eh....Toliko uspomena...(Jao ja ovo pricam kao da je bilo prije 20 godina....a ne prije pola godine)..

Znas sta ima novo? hehehe Very Happy
Imam decka....tj ponovo sam zaljubljena na 4umu....Zove se Kage....Svi oni Irvasi koje sam nabrojala na neku od prethodnih stranica......su mi nesto postali....

Sad pricam sa Jess na skype....:DZarazila me je pesmo Alejandro... Very Happy
Dosadno mi je da pisem....
stv jeste....


tix <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 22 2010, 14:34

Caos Leo...

Pomirila sam se sa tatom!! Very Happy Sto mi je drago...Dosla sam sa sela...Da vidim sta se radi na 4umu!!Kad ono preko 100 novih clanova....Znaci sokirala sam se....I onda sma cula da je izasla reklama u 'Bravo' sto mi je drago...Clanova ima veoma puunoo pa sam morala da im dam nadimke...:


***Emily_The_Strange***- Megi
Hermione Granger-Simba
Monika Half-Blood-Pokahontas
Marija Potter-Mu
Ginny Black Very Happy-Mumka
Nadja Riddle-Skubi dubi du
Nick Umbridge-Nik treci Very Happy


Eto to su oni koje sam uspjela da uhvatim...A kad se cujem sa ostalima dat cu ti njihove nadimke...
Znaci ima nas kao zutih mrava!! Very Happy

A dbr svi su dbr, prijatni....Ne svadaju se (jos uvijek)

Uf....Sta da ti pricam sta da ti velim kad ti i onako sve dbr zelim? Very Happy

E da!
Ponovo sam luda za Sumrakom! Znaci knjige su 100 puta bolje...3 dio filma nema veze s knjigom...da nisu isti glumci ne bih rela da je to taj film....znaci katastrofa...Nadam se da ce 4 dio biti bolje snimljen....

4 dio knjige mi se bas svidja....E dosadno mi je da pisem...Cucemo se...Zva' cu te kasnije!! Very Happy

Tix <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Lujka Lestrange
Slytherin 2nd year
Slytherin 2nd year
Lujka Lestrange


Broj poruka : 762

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 22 2010, 14:38

heheeh moj ludi irvas isprepado nove uceniko..hm zato retko nam dolaze novi..salim se xD...
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 22 2010, 14:42

ahahah

'Caos, ja sam Tijana i mrzim novajlije' ahaha ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 92190 Budala LOL
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePon Jul 26 2010, 08:52

Haj Leo....

E ja odlazim o5 na duzi period...Sad idem na more..Razz Oh mesec dana...Ma uzivancija....
Ovo je prvi put da ja ne znam sta da pisem...Jess mi je otisla na more...A Tanja mi ide u Pariz Very Happy
I tako....
Jaa se smaram kao svakoga dana....Mada sam se jucestrasno iznervirala.. Very Happy
-Moj brat hteo da bude dobar(znala sam da je nesto sumnjivo) i pitao kevu mozemo li u grad....Moja keva bila sva srecna jer smo napokon poceli da se slazemo....I ajde ja pristala....Izveo me brat na slane palacinke...Nesto stto ja obozavam...Ali nisam ni pretpostavljala da ce da naruci sa tunjevinom...Dosle lepo palacinke...ja da probam ...-ono tunjevina-..Da se razumemo ...Tunjevinu mrzim vise od icega na svetu....Kao i sardinu....On je to odlicno znao! Ali je bio bezobrazan i dok sam ja trcala u Wc on je crkavao od smijeha....
I po obicaju mi zaprijetio da ce me ubiti ako nesto kazem kevi....I naravno nisam tuzibaba da bih ga rekla-

E evo popunih pola stranice...Nadam se da ovo nije zadnja stranica u mom dnevniku i da cu ponovo doci na 4um...Zz
Very Happy


Tix <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePet Avg 20 2010, 18:13

Zdravo Montenegro!

I'm Katty Perry and I need your help...Dopuni vaucer sa 7 eura i mozes da ucestvujes sa ketty perry u njenom novom sportu..

Gledam reklamu i ne mogu da verujem! Idite u qrac lopovi jednI!!

Uff...Jos malo se blizi moj zadnji dan na forumu...EEE Very Happy

Kako je bilo lepo...Ne lepo...nego prelepo... Very Happy Oh muka mi da pisem...Idem da gledam sta ima novo...Odavno nisam bila... Very Happy tix <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 01 2010, 20:11

ALOHA!

Pocela skola! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Idite u qrac! Necu u shkolu!
Ocu da zivim....Sinoc sam zaspala u 2 a probudila se u 6....I gledala sam seriju Doctor HU do 7 i onda krenula u skolu ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 92190 Budala

Znaci tako ce nam biti dosadno ove godine da je to nemoguce Very Happy
Znaci cele godine cemo da boravimo u jednom postranom kabinetu Very Happy
I necemo kao proslih godina ici iz ucionice u ucionicu ...Dodje mi da placem...Ko ce sada da bude kraljica hodnika i wc-a? :'( Very Happy E boze...

Pricam sa Jess na skajp i zalim joj se Sad Jer sam se razocarala Sad
ali to sada never mind Very Happy

Hmm...Sada gledam u raspored i razmisljma da li da se ubijem...Znaci zhasu tebra...I tako...Aj ond a pa se cujemo ,...

by:tix <3
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePet Sep 10 2010, 19:52

Ej zzz!

Ne dolazim na 4um redovno jer bubam -.-
Mislim ono....Vec sam dobila ocene:
1 iz maternjeg(Jer sam pricala sa drugom)
1 iz istorije (Nisam naucila lekciju)
5 iz bilogije ( Mislim ono Very Happy )
1 iz muzickog ("slucajno" sam gadjala nastavnicu gumicom)

I tako...Keva mi nije zabranila na net ali pravo da ti kazem nemam vremena..
Svaki dan ili svaki drugi idem u bioskop Very Happy dbr ne bas svaki... Very Happy
Inace...Gledam serije(10) pa nemam vremena za net...4um mi jaaaakoooo nedostaje....Ali sta je tu je...
Skola-aaaaa!
Subota sutra? Stvarno? ha! Nema odmora! Moram da ucim! Sad pi majku ti milosnu...znaci sranje...Ne svidja mi se niko...Nemam simpatiju vec nekoliko meseci sto je dobro...

Aooo majko necu sad! Pi moram da idem aj zzz Very Happy


peace and love Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Milan Lupin
Gryffindor 2nd year
Gryffindor 2nd year
Milan Lupin


Broj poruka : 1026

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePon Sep 27 2010, 11:36

super je dnevnik i kull je...xD
Nazad na vrh Ići dole
Tix Irvas Lestrange
Slytherin 1st year
Slytherin 1st year
Tix Irvas Lestrange


Broj poruka : 1824

Novčanik
Galeona u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl25/100***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty2  (5/100)
Sikla u novčaniku:
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barl30/16***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Barempty3  (0/16)

***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitimePet Okt 29 2010, 15:42

Hvala Very Happy

Aloha! Eo konacno mi prosla kazna!!! jej ali mi muka da pisem...Sve je isto i dalje sam kul djak ali ne ulazim u kucu...Non stop sam u delty .. Very Happy


see ya Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.forum3.biz/forum.htm
Sponsored content





***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***   ***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE*** - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
***WHERE AM I HERE IS THE ADVENTURE***
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOGVORTS :: Dnevnici-
Skoči na: